News Telefony

Xiaomi Mi MIX jedyny w Polsce na aukcji WOŚP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy łączy ogromną liczbę ludzi, którzy chcą pomóc. Do corocznych aukcji przyłącza się coraz więcej firm, które często prezentują produkty niedostępne w Polsce. I tak dzięki temu mamy okazję zobaczyć oficjalny i jedyny w swoim rodzaju smartfon Xiaomi Mi Mix z akcentem 18-karatowego złota.

 

W dniu 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy atmosfera sięga zenitu. Wszyscy ludzie motywują się, aby zebrać jak największą ilość pieniędzy. Bardzo popularne jest również przekazywanie przez różne firmy ciekawych i wyjątkowych przedmiotów na aukcje WOŚP. Świetnym przykładem jej tutaj firma Play, która przekazała jedyny w Polsce smartfon HTC U Ultra. Jak się okazuje nie jest to pierwszy taki wyjątkowy telefon w naszym kraju. Firma ABC DATA, oficjalny dystrybutor telefonów Xiaomi również włączył się do pomocy dzieciom i wszystkim, którzy tego potrzebują. W komunikacie prasowym polskiej firmy możemy przeczytać, że dystrybutor przekazuje jedyne i wyjątkowe urządzenie Xiaomi Mi Mix. Dlaczego ten smartfon jest wyjątkowy?

fo.prasowe

Wspomniany model jest wykonany z komponentów dostępnych w ograniczonych ilościach, co sprawia, że miesięcznie na rynek trafia tylko 10 000 sztuk. Mi MIX dostępny jest wyłącznie w Chinach, ale Xiaomi zrobił wyjątek i przekazał jeden egzemplarz na aukcje WOŚP. Jest to rozbudowana wersja, wyposażona w 6GB RAM i 256 GB pamięci, w której krawędzie tylnej kamery i czytnika linii papilarnych są pokryte 18-karatowym złotem. Ogromną popularność Mi MIX zawdzięcza futurystycznemu designowi i nowatorskiej technologii. Wyświetlacz smartfona o przekątnej 6.4 cala zajmuje całą przestrzeń aż do górnej i bocznej krawędzi, a to wszystko dzięki projektowi bez ramek, który zaczyna na rynku robić swego rodzaju nowy trend. Tak wysoki współczynnik wielkości ekranu do obudowy uzyskano dzięki technologii dźwięku opartej na ceramicznych materiałach piezoelektrycznych. Umożliwiły one zrezygnowanie z tradycyjnej słuchawki i głośnika i wykorzystanie w to miejsce czujnika ultrasonicznego. Do obudowy telefonu wykorzystano również ceramiczne tworzywo, natomiast ekran pokryto szkłem Gorilla Glass 4. Dzięki temu jest bardzo odporny na zadrapania. Mi MIXA wyposażono w ekran o rozdzielczości 1080:2040 FHD, który zapewnia ostrość i wyrazistość obrazów, a także dwie kamery, tylną 16 MP i przednią 5 MP, które pozwalają wykonywać znakomite zdjęcia i kręcić filmy w 4K.

fot. BGR.com

Produkt Xiaomi imponuje ponadto wydajnością i szybką pamięcią, a to za sprawą procesora Qualcomm Snapdragon 821, grafiki Adreno 530 oraz 6 GB RAM. Mi MIX oferuje do tego podwójny slot na karty SIM. Umieszczona w telefonie bateria 4400 MAh umożliwia intensywne używanie go od rana do nocy. Aukcje prezentowanego Mi Mix’a znajdziemy na stronie Allegro, która również jest oficjalnym partnerem WOŚP pomagając przy wszystkich licytacjach.

Źródło: Informacja prasowa ABC DATA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *