News Telefony

Xiaomi Mi 6 pokonuje Galaxy S8 i S8+ w benchmarku

Nadchodzący flagowiec chińskiego giganta znalazł się w bazie serwisu Geekbench. Jak się okazuje, pokonał on wydajnością Samsunga Galaxy S8 i jego większego brata.

 

Co prawda benchmarki nie są zbyt wymiernym sposobem na określanie wydajności telefonów, jednak nadal stanowią element, który przyciąga uwagę wielu osób przy wyborze smartfona. Do bazy programu Geekbench trafił wynik smartfona Xiaomi Mi 6 i jest on wyższy od Galaxy S8 zarówno w trybie pojedynczego rdzenia jak i wielu rdzeni.

fot. Phone Arena

Xiaomi Mi 6 osiągnął wynik 2006 punktów w trybie jednego rdzenia, zaś Galaxy S8 1916, z kolei S8+ 1929. W przypadku wielu rdzeni udało się uzyskać 6438 punktów, z kolei konkurenci zdobyli odpowiednio 6011 i 6084. Jak widać, różnica jest dość spora w przypadku drugiego trybu.

Niewątpliwie to teraz Xiaomi Mi 6, mimo zapewne niewielkich różnic w samej pracy systemu, uzyskuje miano lidera wydajności Androidów. Przypomnijmy, że nadchodzący flagowiec prawdopodobnie posiadać będzie ekran FullHD o przekątnej 5,15 cala, Snapdragona 835, 6 GB pamięci RAM oraz 19 i 8 Mpix moduły foto odpowiednio z tyłu i z przodu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *