News

Wypłaćcie gotówkę na nadchodzący weekend

Polskie Banki zapowiedziały prace konserwacyjne, które na pewny czas uniemożliwią nam płatność kartą w sklepie czy wypłatę gotówki w bankomacie. Klienci, jakich banków powinni mieć się na baczność i zadbać o odpowiedni zapas gotówki wcześniej?
 
Ubiegły tydzień obfitował w dwa sukcesy banków, które uporały się z problemami technicznymi. Klienci mBanku i ING Bank Śląski mogą być spokojni o swoje środki i konta bankowe. Wszystko odbyło się bez większych problemów i wszystko jest już pod kontrolą banku.
 
Jakiś czas temu potrzebne prace konserwacyjne ogłosiły kolejne dwa banki. Klienci PKO oraz BZ WBK powinni mieć się na baczności i odpowiednio wcześnie zadbać o swoją gotówkę.
 
PKO Bank Polski swoje prace modernizacyjne rozpocznie w niedzielę 17 czerwca od północy do godziny 13:00. W tym okresie nie będzie możliwe korzystanie z serwisu internetowego, telefonicznego iPKO i iPKO Biznes, a wszelkie płatności w sklepach internetowych realizowane z użyciem usługi ,,Płacę z iPKO” nie zostaną zrealizowane.
 
Klienci BZ WBK utrudnienia napotkają w poniedziałek 18 czerwca w godzinach od 3:00 rano do 6:00 rano. Tutaj również nie będzie możliwa wypłata gotówki z bankomatów czy wykonanie transakcji z użyciem karty.
 
Źródło: businessinsider.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *