Serwis iPhone Warszawa
News Serwis

Wymiana szybki to często jedyne słuszne rozwiązanie przy uszkodzeniu smartfona

Usługa wymiany szybki nie bez powodu pojawiła się na rynku. Większość klientów uszkadzając swoje urządzenia od razu zauważa, że na wyświetlaczu ich smartfonów jest uszkodzona szybka. W takich sytuacjach niekoniecznie musimy wymieniać cały moduł, wystarczy tylko popękane szkło, które można oddzielić od ekranu smartfonów. Nie wszyscy klienci wiedzą, że taka forma naprawy jest możliwa. Czasami takie działanie to jedyna możliwość, kiedy chcemy uniknąć większych kosztów.

Wymianę szybki może przeprowadzić tylko pogwarancyjny serwis

Takie punkty idealnie zdają sobie sprawę ze swoich możliwości. Jest to argument, który często figuruje jako koronna usługa większości punktów. Prowadzenie serwisu bez takich możliwości to w tych czasach duża udręka. Na usługę wymiany szybki bardzo sceptycznie patrzą jednak producenci. Ich procedury są dość surowe i zdecydowanie nie pozwalają na mieszkanie nieoryginalnych części z zamiennikami. Dla producenta nowa szybka nałożona na oryginalny ekran to część, która jest nieoryginalna. Klienci dowiadują się o takim działaniu najczęściej, kiedy oddają po naprawach pogwarancyjnych swoje urządzenia do serwisów producenta.

Wymiana szybki w każdy smartfonie to idealne rozwiązanie. Dzięki temu oprócz zachowania oryginalnej części uzyskujemy przede wszystkim niższą cenę. Nie wiele osób zdaje sobie sprawę, że taka usługa naprawdę może obniżyć koszty. Dotyczy to sytuacji, gdzie mamy pękniętą szybkę, na co wskazują sami klienci w momencie opisywania uszkodzenia. W zależności od czasu, w jakim nasze urządzenie ulegnie uszkodzeniu powinniśmy rozważyć każdą formę naprawy. W serwisie producenta zachowamy bieżące prawa gwarancyjne kosztem naszego portfela. Nie powinniśmy jednak przekreślać samej wymiany szybki. To działanie bardzo oszczędne. Nie musimy utylizować całego wyświetlacza, wystarczy zdjąć uszkodzone szkło i założyć nowe. Pogwarancyjne punkty napraw potrafią dokonywać takich działań, wskazując nam jednocześnie, że to jedyna i słuszna droga. Jeśli mamy pieniądze możemy skorzystać z droższych rozwiązań, które obciążą nasz budżet bardziej niż mogliśmy tego oczekiwać.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *