Elektronika News Telefony

Wygraj konkurs z Wiko i leć do Paryża

Nowy konkurs od marki Wiko, w którym można wygrać Sylwestrową Wycieczkę do Paryża lub słuchawki Wiko WiShake Wired o wartości 129 zł. Chcesz wziąć udział? W poniższym tekście dowiesz się jak to zrobić.

 

Firma GOOD VIBE jest organizatorem konkursu: „Dlaczego#BIEGNEzWIKO?”, w którym główną nagrodą jest sylwestrowa wycieczka dla 2 osób do Paryża, organizowania przez biuro podróży ITAKA. Nagrodami pocieszenia dla pierwszych 100 osób, które wezmą udział w konkursie, są słuchawki nauszne marki Wiko WiShake Wired o wartości 129 zł. Fundatorem nagród jest firma WIKO Poland Sp. z o.o. Konkurs trwa od 07.09.2017r do 10.11.2017r. Udział w konkursie może wziąć każdy, kto ukończył 18 lat i mieszka na terenie Polski, oraz nie jest powiązany z organizatorem ani fundatorem konkursu.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie:

1. W okresie trwania konkursu, należy dokonać zakupu jednego z urządzeń marki Wiko w dowolnym sklepie fizycznym RTV EURO AGD lub sklepie internetowym, pod adresem: www.euro.com.pl
2. W terminie trwania konkursu wejść na stronę: www.wikogamechanger.pl, a następnie wypełnić formularz.
3. Dołączyć zdjęcie lub skan dowodu zakupu (faktura lub paragon)
4. Odpowiedzieć na pytanie (Zadanie konkursowe): „Dlaczego biegnę z Wiko?”

W konkursie nie będą uwzględniane zadania konkursowe, które nie są oryginalnym i indywidualnym dziełem uczestnika. Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości 15.11.2017r o godzinie 15:00 poprzez ogłoszenie na stronie: www.wikogamechanger.pl

Wszelkie informację na temat konkursu, można uzyskać kontaktując się z organizatorem, pod adresem e-mail: info@goodfellasgroup.pl, a także wchodząc na stronę www.wikogamechanger.pl, gdzie dostępny jest także regulamin konkursu.

Źródło: Wiko

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *