News

Wodoodporna obudowa i bezprzewodowe ładowanie w LG G6?

Wodoodporność i szybkie ładowanie w dzisiejszych czasach staje się już niemalże standardem w modelach high-end. LG również pracuje nad podobnym projektem, który zawita do modelu G6 już niedługo, nadając koreańskiej marce nowego polotu.

 

Firma LG nie może przyglądać się z boku swojej konkurencji. Wszystko wskazuje na to, że producent podczas przyszłorocznych targów MWC w Barcelonie zaprezentuje nam LG G6, które tym razem może zaskoczyć i zdobyć nowych klientów. Z informacji jakie podaje nam portal The Investor możemy domniemać, że LG wreszcie wysuwa ciężkie działa w stronę konkurencji.

fot.lg.com
fot.lg.com

Nowy LG G6 prawdopodobnie może zostać wyposażony w wodoodporną obudowę i co najważniejsze funkcję bezprzewodowego ładowania baterii. W tym momencie możemy napisać, że „lepiej późno, niż wcale”. Koreański gigant dotychczas odstawał na tle konkurencji, która dość mocno wyróżnia się wodoodpornymi smartfonami na rynku. Jednak sporym zaskoczeniem w tym przypadku może być wymienny akumulator, który LG cały czas podtrzymuje w swoich flagowcach. Niewątpliwie jest to spora zaleta, która nie zmusza klienta do odpłatnej wymiany baterii przez serwis z racji skomplikowanego montażu akumulatora. LG zdaje sobie sprawę, że konkurencja cały czas odskakuje na bok nie tylko nowymi smartfonami, ale również najnowszymi technologiami, które mają za zadanie ułatwić nam życie codzienne. System płatności mobilnych LG Pay to alternatywna odpowiedź dla platform konkurencni Samsung Pay, lub Apple Pay.

Źródło: The Investor

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *