Gry News

Wiosenna wyprzedaż gier Ubisoft

Każdy z nas kojarzy chociażby jedną grę od Ubisoft. Świetna wiadomość dla miłośników wirtualnej rzeczywistości! Z okazji rozpoczęcia wiosny studio postanowiło rozpocząć promocja, która ma na celu obniżkę cen wybranych gier. Na wiosennej wyprzedaży znajdziemy starsze jak i nowsze modele, a niektóre obniżki sięgają nawet do 75%! Jeżeli macie w planach kupić nową grę to radzimy się spieszyć, ponieważ promocja jest ograniczona czasowo.
 
Na promocyjne półki trafiły takie tytuły jak np. The Crew, Watch Dogs 2, Far Cry 4, Assasin’s Creed Origins, The Settlers 5, For Honor. Są to jednak tylko niektóre egzemplarze. Jak się okazuje na wyprzedaż trafiło około 300 gier, więc na pewno każdy z was znajdzie coś według swoich upodobań. Więcej przecenionych gier znajdziecie tutaj.
 
Spring Sale – bo pod taką nazwą odbywa się cała akcja, to świetna okazja na zwiększenie obrotów sprzedaży oraz przyciągnięcie potencjalnych klientów. Po zakończeniu wyprzedaży Ubisoft na pewno zgarnie nowych miłośników ich gier i będzie cieszyć się zyskiem. Bardzo pomysłowe rozpoczęcie wiosny!
 
Taka wyprzedaż to idealna okazja, jeżeli nie macie jeszcze pomysłu na prezent Wielkanocny. Jednak twórcy informują, że oferta jest ograniczona czasowo i ilościowo. Prawdopodobnie jej koniec nastąpi w przyszłym tygodniu.
 
Źródło:store.ubi.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *