News Operatorzy

Wielkie promocje w Play

Wojna na promocje i nowe oferty operatorów komórkowych w dalszym ciągu trwa. Firma Play również postanowiła zachęcić nowych klientów do skorzystania z nowej oferty.

 
1.Internet dla studenta i nie tylko…

Operator oferuje 3 miesiące Internetu po 3 GB pakietu danych, co miesiąc. Usługę aktywujemy kodem *111*870*1# lub na Play24. Warto dodać, że pakiety nie działają w Roamingu UE.

2.Internet za free przez cały tydzień

W ofertach Play Internet na kartę pojawiła się promocja, która pozwala na bezpłatne korzystanie Internetu bez limitu danych przez pełne 7 dni. Pakiet oczywiście również aktywujemy za pomocą krótkiego kodu *111*869*1# lub na Play24. Tak jak poprzedni pakiet ten również nie liczy się w Roamingu UE.

3.Największe zawsze na koniec – TIDAL ZA DARMO DO KOŃCA ROKU

Operator już w swojej ofercie miał bezpłatną usługę TIDAL, z której można było korzystać za darmo do końca września, ale po konsultacjach Play zdecydowało, że wydłuży ten czas do końca roku. Aktywacji możemy dokonać na wszystkich telefonach z systemem Android. Po zainstalowaniu aplikacji ze sklepu Google Play należy wybrać dowolny utwór odszukać przycisk Aktywuj, a następnie wybrać opcję ,,Skorzystaj z promocji”. Po tych czynnościach dostaniecie SMSa z loginem i hasłem do serwisu, z którego będziecie mogli korzystać bezpłatnie do końca grudnia.

blogplay.pl

Źródło:blogplay.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *