Gry News

Wielki event Pokemon Go w Europie

Pokemon GO na urządzeniach mobilnych utrzymuje się już prawie rok, a mimo to nadal radzi sobie naprawdę dobrze. Może już nie w takiej skali, ale jeszcze można zauważyć na ulicach osoby, które wciąż łapią pokemony. Miłośnicy tej gry na pewno się ucieszą, ponieważ już wkrótce w Europie odbędzie się bardzo duży festiwal poświęcony właśnie Pokemon GO.
 
Jeszcze niedawno jedynym tego typu eventem był Pokemon GO Fest, który odbył się kilka miesięcy temu. Studio Niantic oraz Nintendo postanowiło zwrócić uwagę na graczy z Europy i zorganizować Pokemon GO Safari Fest – dwudniowy festiwal, który będzie miał miejsce od 30 czerwca do 1 lipca.
 

pokemongohub.net

 
Tegoroczny event odbędzie się w Dortmund. To bardzo dobra wiadomość dla Polaków, ponieważ połączenie z Dortmundem jest bardzo łatwe dzięki wielu lotom, które oferuje kilka tanich linii z polskich lotnisk. Pokemon GO Safari Fest umożliwi miłośnikom zbierania Pokemonów w wirtualnej rzeczywistości wzięcie udziały w wszelakich konkursach oraz różnorodnych atrakcjach. Oprócz tego miłośnicy Pokemon GO z wielu krajów będą mogli spotkać się w jednym miejscu i poznać.
 
Dodatkowo gracze będą mogli znaleźć niespotykane dotąd w Europie Pokemony. To naprawdę kuszące! Jeżeli jesteś zapalonym graczem w Pokemon GO nie może Cię zabraknąć na tym evencie!
 
Źródło : pokemongolive.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *