News Telefony

Wielka promocja Xiaomi Mi 8 za 1700 zł z wysyłką z Polski

Mimo, że o Xiaomi nie słyszymy już tak głośno w mediach to jednak producent daje nam okazje cenowe. Trzeba przyznać, że urządzenia chińskiego producenta nie grzeszą wydajnością ani wyglądem. Tym bardziej nie można przejść obojętnie obok promocji na flagowy model Xiaomi Mi 8 w jednym z internetowych sklepów.
 
Przeszukując strony, na których można nabyć wyżej opisany model możemy napotkać ceny od 2499 zł w oficjalnej polskiej dystrybucji przez 2099 zł w jednym z bardziej znanych sklepów aż do kwoty 459,89 dolarów, co w przeliczeniu na polskie złotówki daje kwotę 1700 zł w znanym chińskim sklepie GearBest. Za tą cenę otrzymamy najmocniejszy wariant wyposażony w 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci na dane użytkownika.
 
Oferta jest atrakcyjna, ponieważ wysyłka odbywa się z polskich magazynów, dzięki czemu swój smartfon dostaniemy w ciągu 7 dni od daty zakupu i nie musimy martwić się o dodatkowe opłaty związane z cłem. Należy się jednak spieszyć, ponieważ promocja ograniczona jest czasowo, oraz ilościowo. Warto dodać, że w okazjonalnej cenie zakupimy tylko Mi 8 w kolorze czarnym, biała nie jest niestety objęta promocją.
 
Źródło: gearbest.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *