News Telefony

W przyszłym miesiącu zobaczymy ponad 40 modeli od Oppo

Jeden z największych chińskich konkurentów dla Xiaomi – firma Oppo zapowiedziała wprowadzenie 40 modeli smartfonów na rynek konsumencki. To oznacza wielkie uderzenie w cały przekrój użytkowników. Zobaczymy modele budżetowe oraz wydajne flagowce.
 
Wczoraj firma Xiaomi zapowiedziała, że w najbliższym czasie planuje wprowadzić na rynek europejski aż pięć nowych modeli niestety, to wszystko wygląda słabo przy firmie Oppo, która ma zamiar wprowadzić 40 nowych modeli.
 
Dotychczas oficjalnie potwierdzono premierę modelu Oppo Find X, Oppo A3 oraz Oppo R15 Pro. To jednak nie koniec, ponieważ firma zamierza wypłynąć na szerokie wody i wybić się na szeroką skalę.
 
W Brytyjskim Biurze Własności Intelektualnej zostało zarejestrowanych w sumie 40 nowych modeli smartfonów, a ich nazwy wskazują, że będą to urządzenia, które nie zostały jeszcze publicznie zapowiedziane.
 
Z kolei zarejestrowane znaki handlowe wskazują na to, że chińskie smartfony firmy Oppo będą oferować bardzo szeroki wybór w dużym wachlarzu cenowym. Wśród oferty znajdą się modele budżetowe jak i te przeznaczone dla wymagającej grupy użytkowników – wydajne flagowce.
 
Źródło: techradar.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *