News Telefony

Ulefone z nowym procesorem Helio P70 na MWC 2018

Producent Ulefone dotychczas nie podbił rynku mobilnej technologii, mimo interesującej oferty zawierającej ciekawe rozwiązania. Niestety są to wciąż rozwiązania zaczerpnięte z flagowych modeli znanych producentów. Mimo dobrej konfiguracji sprzętowej smartfony są słabo zoptymalizowane i są tworem chińskim, za to ich stosunek jakości do ceny jest dość dobry.
 
Podczas targów MWC 2018, które startują już 26 lutego Ulefone zaprezentuje nam model T2 Pro z ekranem zachowanym w proporcjach 19:9, a na pokładzie znajdzie się nowy procesor Helio P70. Na chwilę uwagi zasługuje niesamowity wygląd nawiązujący do jednego z flagowego modelu pewnego producenta. Projektanci żywcem wzięli wygląd od konkurencji, zaimplementowali nowy procesor, a cena urządzenia zapewne będzie na tyle niska, że T2 Pro stanie się kolejnym hitem na rynku smartfonów.
 

fonearena.com

 
Wydajnościowo procesor Helio P70 plasuje się w rankingu pomiędzy Snapdragonem 660, a Snapdragonem 835. Według informacji udostępnionych przez Ulefone model T2 Pro będzie bazował na drugiej generacji TensorFlow i wykorzystywać będzie biblioteki sztucznej inteligencji Google.
 
Niestety na przedpremierowych zdjęciach ukazujących urządzenie brakuje czytnika linii papilarnych. Są trzy możliwe wytłumaczenia:

  • Smartfon będzie posiadał tylko funkcję rozpoznawania twarzy,
  • Grafika jest spreparowana i pominięto wspomniany czytnik,
  • Czytnik linii papilarnych zostanie wbudowany w ekran.

 
Nie pozostało nam nic innego jak czekać na oficjalną premierę, a Wy, którą opcję obstawiacie? Dajcie znać w komentarzach.
 
Źródło: fonearena.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *