Gry News

Turniej Counter Strike Major w Polsce

Rozgrywki gier komputerowych w dzisiejszych czasach, to coś więcej niż tylko sport, to również emocje, na które fani CS:GO czekają z roku na rok. Wszystko na to wskazuje, że już niedługo nadarzy się kolejna okazja na sportowe emocje i to właśnie w Polsce.

 

W dniu wczorajszym Professional Gamers League (PGL), czyli rumuńska organizacja która organizowała już wiele turniejów, między innymi Major Dream Hack Cluj-Napoca będzie hostować jeden z większych turniejów w CS. Major, bo tak nazywa się turniej odbędzie się Polsce, a konkretnie w stolicy Małopolski, czyli w Krakowie.

Major, to turniej sponsorowany przez Valve (wydawca gry CS:GO) odbędzie się po raz trzeci w Polsce, jednak tym razem nie będą to Katowice, a Tauron Arena w Krakowie. Zmagania na głównej scenie odbędą się od 21 do 23 lipca bieżącego roku, a faza grupowa będzie trwała od 16 do 21 lipca.

Major Eleague Atlanta / fot.youtube

Przypomnijmy, że znamy już 8 drużyn, które wystąpią na tym turnieju. Są to zespoły, które uzyskały status legendy podczas poprzedniego majora w Atlancie. Wśród tych ekip jest oczywiście polski Virtus.Pro! Kolejne 8 drużyn zostanie wyłonione w drodze kwalifikacji w minorach pojedynczych kontynentów.

Źródło: Hltv.org

Autor: Kuba Jędryka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *