Aplikacje Internet News

Internetowa bankowość w Alior Banku niedostępna przez weekend

Klienci Alior Banku będą musieli się obejść bez transakcji za pośrednictwem bankowości internetowej od piątku do poniedziałku.

 

W przyszły weekend Alior Bank zakończy połączenie operacyjne z Bankiem BPH. W związku z tym niedostępna będzie bankowość internetowa oraz mobilna. Start operacji przewidziany jest na piątek 24 marca o godzinie 14:30. Potrwa ona do poniedziałku 27 marca do godziny 6:00.

fot. Alior Bank

Oto fragment komunikatu, dostępnego na oficjalnej stronie banku:

Od piątku 24 marca br. od godz. 23.00 niedostępne będą systemy bankowości internetowej i mobilnej Alior Banku. Klienci nie będą mogli realizować przelewów, płatności internetowych („Płacę z Alior Bankiem”), płatności BLIKiem, ani korzystać z innych usług bankowości elektronicznej. Niedostępne będą również usługi Kantoru Walutowego, Biura Maklerskiego, T-Mobile Usługi Bankowe oraz HAIZ. Bank nie będzie obsługiwał wniosków internetowych dotyczących sprzedaży produktów, płatności i sprzedaży ratalnej w internecie i sklepach tradycyjnych.

Przez cały okres niedostępności systemów bankowych klienci będą mogli realizować transakcje kartami płatniczymi, w tym kartami walutowymi Kantoru Walutowego, tzn. płacić nimi w sklepach i punktach usługowych, a także wypłacać środki z bankomatów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *