News Rozrywka

TIDAL w Play za darmo do końca roku

TIDAL to serwis streamingowy z bezstratną, jakością dźwięku i video. Operator Play postanowił, że przedłuży promocję i opublikował nowy cennik usług.

 
Operatorzy w różny sposób walczą o swoich klientów i przedstawiają konkurencyjne oferty. Jednym ze sposobów przyciągania klientów przez Play jest darmowy dostęp do usług streamingowych (Tidal i Showmax) do końca roku.
 
WARUNKI PROMOCJI
 
Na początku z serwisu TIDAL w Play za darmo mogli korzystać tylko klienci ofert na abonament. W wakacje mogli skorzystać z niego za darmo użytkownicy ofert typu prepaid. Niedawno Play zdecydował, że wydłuży promocję i abonamenci będą mogli korzystać z serwisu muzycznego bez dodatkowych opłat do końca roku. Nawet, jeżeli ktoś już aktywował darmowego Tidala w wakacje, to i tak może to zrobić ponownie.
 

play.pl

 
AKTYWACJA USŁUGI
 
Aktywacji Tidal w Play możemy dokonać z poziomu smartfona. Wystarczy pobrać aplikację, wejść do programu i kliknąć przycisk wypróbuj. Niestety użytkownicy iPhone’ów mogą mieć problem, ponieważ sposób nie działa. Wystarczy jednak na chwilę przełożyć kartę SIM do urządzenia z Androidem i dokonać aktywacji.
 
OPŁATA MIESIĘCZNA
 
Do końca roku w ramach obowiązującej promocji dostęp do usługi jest bezpłatny. Po nowym roku opłata miesięczna będzie wynosić 17,99 zł. Jeśli jednak ktoś nie chce ponosić dodatkowych opłat będzie mógł pod koniec roku zrezygnować z usługi bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Play ze swojej strony obiecuje, że będzie przypominać klientom o zbliżającym się końcu promocji.
 
Źródło: play.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *