Elektronika News

Tablet MyPhone myTab 10 III za 299 zł w Biedronce już w sprzedaży

Rynek tabletów w ostatnim czasie doświadczył sporego przestoju w sprzedaży. Wielu klientów zamiast wybrać tableta wybiera smartfona o nieznacznie mniejszej wielkości w atrakcyjnej cenie. Firma MyPhone znalazła rozwiązanie tego problemu oferując w swojej ofercie tableta za 299 zł, który od 28 listopada możemy kupić w Biedronce.

 

Samo urządzenie nie wygląda źle, w szczególności jeśli chodzi o wydajność. Głównym sercem tego sprzętu jest czterordzeniowy procesor Allwinner A33 i system operacyjny Android 6.0 Marshmallow. Wsparciem dla całego systemu będzie 1 GB pamięci RAM oraz 8 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzymy przy pomocy karty microSD o dodatkowe 32 GB.

mytab-10-iii

Ten 10.1″ calowy tablet działa w oparciu o technologię In-Plane Switching zapewniającą użytkownikowi bardzo mocne, żywe kolory obrazu i odpowiednie kąty widzenia. Oprócz standardowych gniazd micro USB, mini jack 3.5 znajdziemy tutaj także moduły łączności Wi-Fi, Bluetooth i modem LTE. Miłym zaskoczeniem jest także USB OTG (dodatkowy kabel), które pozwoli nam na podłączenie pendrive, czy myszki, lub klawiatury albo innego kompatybilnego urządzenia. Producent nie zapomniał również o dwóch kamerkach: główna 2.0 Mpix i przednią 0.3 Mpix. Bateria 5000 mAh zapewni nam długi czas działania na jednym ładowaniu.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *