Gry News

Gra Counter-Strike Global Offensive otrzymała skin rękawiczek

Wielu producentów gier cały czas myśli jak przyciągnąć nowych fanów i dodatkowo zarobić na aktualnych graczach. Firma Valve twórca najbardziej popularnej strzelanki w sieci wprowadza do swojej gry Counter-Strike Global Offensive skin rękawiczek.

 

O popularności strzelanek w sieci mówi się wiele, jednak Counter Strike to gra, której z pewnością nie muszę Wam przedstawiać. Ta popularna seria gier komputerowych z gatunku first-person shooter podbiła cały świat, a dodatkowo cały czas się rozwija. Wydawca Valve chcąc zwiększyć zainteresowanie urozmaicił grę dodając nowy przedmiot w postaci rękawiczek. Nowe skórki przygotowane specjalnie dla naszych postaci (terroryści lub antyterroryści) to gratka dla stałych graczy, ale też forma zachęcenia coraz to większego grona „potencjalnych klientów”, którzy być może kupią nowe przedmioty.

Rękawiczki z CS GO
Rękawiczki z CS GO

Specjalnie przygotowana skrzynia o nazwie Glow Case dodatkowo prezentując nam losowo wybrane skórki na bronie od teraz będzie wyposażona również w asortyment aż 24 nowych skórek z rękawiczkami, które zostały przygotowane przez różnych fanów ze świata gier. Rękawiczkami możemy się wymieniać, bądź je sprzedawać. Ceny najnowszych skórek ze skrzynki mogą sięgać nawet do 400 euro, więc nie jest to tani zakup. Pamiętajmy, że nowe skórki możemy otrzymać losowo za wykonanie różnych zadań, bądź po prostu je kupić. Gra Counter-Strike Global Offensive jest dostępna do pobrania pod tym linkiem. Co myślicie o nowych przedmiotach?

Źródło: Counter-strike.net

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *