Internet News

Szykują się zmiany w Google News

Google News to serwis, w którym umieszczone są najważniejsze wiadomości z kilku dziedzin. Użytkownicy mogą indywidualnie dopasować do siebie treści, które będą wyświetlane oraz być na bieżąco z nowinkami. Amerykański serwis szykuje ogromne zmiany, które wpłyną na komfort użytkowania – ma być szybciej i wygodniej.
 
Serwis, który służy do zbierania wiadomości ma doczekać się funkcji, która inspirowana jest Kioskiem Google Play. Oznacza to, że osoby odwiedzające poszczególne kategorie wiadomości będą mogły zobaczyć także materiały video oraz nowe artykuły, które będą wczytywać się o wiele szybciej niż działo się to dotychczas. Google News bardzo rzetelnie pracuje nad poprawą jakości oraz płynności wczytywania newsów. Źródło podaje, że materiały video będą importowane bezpośrednio z YouTube’a.
 
Google dąży do jak największego zadowolenia swoich użytkowników. Zamierza również zintegrować kilka usług na poziomie jednej aplikacji. Oznacza to, że osoby korzystające z Google News będą mogły nie tylko czytać najświeższe wiadomości, ale także oglądać video oraz dostosować wyświetlane treści do siebie. To bardzo duże udogodnienie, chociażby z tego względu, że będą nam wyświetlać się artykuły, które naprawdę nas interesują.
 
Póki co nic nie wiadomo kiedy te usprawnienia wcielą się w życie. Zmiany będą dotyczyć zarówno komputery jak i aplikacje na smartfony.
 
Źródło : adage.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *