Informacje Prasowe News

Głośnik Bluetooth z radiobudzikiem i ładowarką bezprzewodową

Platinet wprowadza do swojej oferty głośnik Bluetooth z radiobudzikiem, termometrem, zestawem głośnomówiącym i ładowarką bezprzewodową pracującą w technologii Quick Charge. Jego elegancki wygląd i funkcjonalność sprawią, że urządzenie ma szanse stać się niezastąpionym elementem wyposażenia sypialni.

Platinet PMGQ10B to model wyposażony w dwa głośniki stereo o łącznej mocy 10 watów, które zostały umieszczone po obu stronach urządzenia. Połączenie z urządzeniem odbywa się bezprzewodowo – za pomocą technologii Bluetooth 3.0, lub przewodowo – dzięki złączu AUX, które przez 3,5-milimetrowy kabel mini Jack pozwala podłączyć dowolne urządzenie muzyczne np. odtwarzacz MP4. Platinet PMGQ10B umożliwia błyskawiczne parowanie urządzeń, dzięki technologii NFC – Tap and Pair. Odległość głośnika od podłączonego urządzenia może wynosić nawet 8 metrów.

Platinet PMGQ10B pozwala zastąpić kilka urządzeń na stoliku nocnym. Dzięki wbudowanej ładowarce indukcyjnej pracującej w technologii szybkiego ładowania Quick Charge, wystarczy położyć smartfon na obudowie głośnika, aby naładować jego baterię i bezprzewodowo odtwarzać ulubioną muzykę. Z tyłu obudowy znalazły się też dwa wyjścia USB, które umożliwiają przewodowe ładowanie urządzeń nie wspierających funkcji ładowania bezprzewodowego.

Na froncie urządzenia znalazł się duży ekran LED z regulacją jasności. Pozwala on na wyświetlanie aktualnej godziny, temperatury, częstotliwości odtwarzanej stacji radiowej, a także ikon informujących o trybie pracy.

Oprócz funkcji radia FM, budzika i termometru, głośnik Platinet PMGQ10B może pełnić również funkcję zestawu głośnomówiącego. Wbudowany czuły mikrofon pozwoli na wygodne prowadzenie rozmów telefonicznych prosto z łóżka.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 259,90 zł brutto. Podobnie jak wszystkie inne produkty firmy Platinet, także głośnik PMGQ10B jest objęty 24-miesięczną gwarancją realizowaną na terenie Polski. Produkt jest dostępny w oficjalnym sklepie internetowym producenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *