News Operatorzy

Świętuj z T-Mobile 20 urodziny. Darmowe pakiety Internetu

To właśnie dzisiaj jeden z największych operatorów w Polsce świętuje 20 lat oferty na kartę. Aby uczcić to wydarzenie T-Mobile przygotowało dla swoich klientów niezwykłą niespodziankę – 20 GB darmowego Internetu. Aby go aktywować wystarczy wysłać SMS’a.
 
Propozycja skierowana jest do użytkowników na kartę w taryfach: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, HOT, Internet na kartę bluconnect. Między 5, a 11 czerwca 2018 roku mogą oni otrzymać bezpłatny pakiet 20 GB Internetu ważnego przez 30 dni. Warto jednak pośpieszyć się z aktywacją, ponieważ operator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. Aby stać się właścicielem darmowego pakietu danych wystarczy wysłać bezpłatnego SMS’a o treści ,,TAK” lub ,,Urodziny” pod numer 80401. Warunkiem przyznania bonusu jest posiadanie aktywnego konta. Z pakietu można korzystać jedynie na terenie Polski w zasięgu operatora. Stan dostępnego promocyjnego pakietu sprawdzimy kodem *103*22# lub dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta.
 
Dla użytkowników abonamentów i taryfy Frii w Mix przygotowano bonus w postaci 10 GB bezpłatnego pakietu danych. Aby go aktywować należy wysłać pod numer 80163 bezpłatną wiadomość o treści ,,TAK”. Pakiet będzie miał ważność do końca cyklu rozliczeniowego w przypadku abonamentu, a w przypadku oferty MIX przez 30 dni kalendarzowych.
 
Źródło: t-mobile.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *