News

Spotify pokłócony z Safari – skandal dla użytkowników komputerów Apple

Osoby tworzące jedną z najbardziej znanych platform muzycznych Spotify zdecydowały, że Player dostępny przez przeglądarkę internetową zostanie z dnia na dzień wyłączony dla użytkowników Safari. Co do absurdalnej decyzji twórcy nie podają powodu. Po prostu został Web Player został wyłączony i już!

 
Najwięcej poszkodowani czują się użytkownicy, którzy regularnie płacą za korzystanie z serwisu i oczekują, aby platforma rozwijała się a nie cofała w rozwoju. Chociaż przeglądarka Apple spełniała wszystkie parametry techniczne, to po nowej aktualizacji po prostu nie jest kompatybilna. Sytuacja jest o tyle absurdalna, bo w przypadku przeglądarek takich jak Chrome, Edge, Firefox czy Opera wszystko pozostaje po staremu, a użytkownicy mogą bez problemu korzystać z odtwarzacza WWW. Użytkownicy Apple, aby nadal korzystać z serwisu Spotify muszą zmienić dotychczasową przeglądarkę na jedną z tych w/w lub zainstalować oficjalną aplikację na swój komputer.
 

zdjęcie: CHRISTIAN HARTMANN/REUTERS

 
Podsumowując ta decyzja powoduje wiele niezadowolonych użytkowników, a jej puste tłumaczenie jest trochę nieprofesjonalne. Cóż użytkownicy sprzętu Apple są zmuszeni do zmiany przeglądarki lub zainstalowania oficjalnej aplikacji, aby dalej bez problemu korzystać z usług serwisu Spotify.
 
apple.com

 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *