News Operatorzy

Sposób na zarabianie u operatora sieci komórkowej?

Na zdobycie klienta wiele firm ma przeróżne sposoby. Darmowe minuty, dodatkowe sprzęty lub inne gadżety. Jak pokazuje oferta Premium Mobile takie metody to już przeżytek. Czas zacząć rozdawać gotówkę za polecenie nowych klientów.

 
Rynek telekomunikacyjny z dnia na dzień jest coraz bardziej przesycany. Oprócz wielkiej czwórki w Polsce mamy jeszcze kilku „wirtualnych operatorów” oferujących niezwykle ciekawe i zaskakujące oferty. Kiedy ostatnio przeglądałem oferty w celu porównania tych najlepszych, na stronie operatora Premium Mobile trafiłem na baner „zapisz się do programu ambasador i zarabiaj konkretne pieniądze”. Nie mogłem się powstrzymać i kliknąłem, aby dokładnie sprawdzić co oferuje ten wirtualny operator.

Jak się okazuje możemy zarabiać na polecaniu nowych klientów do oferty, która jest naprawdę dobra jak na naszym rynku. Cały program polega na zarejestrowaniu się jako ambasador polecający nowych klientów, za których firma nam zapłaci. Czy dużo? Okazuje się, że za 20 osób możemy dostać nawet 1000 zł. Dodatkowo operator podkreśla, podpowiada nam w jaki sposób możemy znaleźć potencjalnych klientów, którzy zwiększą zawartość naszego portfela.

W dobie 21 wieku źródłem skutecznej reklamy jest oczywiście internet, kanały społecznościowe i przysłanie wiadomości praktycznie z prędkością światła. Czyli w skrócie możemy zarabiać nie wychodząc z domu lub korzystając tylko i wyłącznie ze smartfona w każdym dowolnym miejscu. Brzmi kusząco, jednak czy uda się nam w łatwy sposób namówić naszych znajomych na zobowiązanie się umową w ofertach Premium Mobile? Odpowiedź na to pytanie pozostawiam Wam.
 
Źródło: Premium Mobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *