Aplikacje News

Sony oficjalnie uśmierciło swoją aplikacje na produkty Xperia

Nie tylko rodziny smartfonów zostają uśmiercane na rynku urządzeń mobilnych. Firma Sony właśnie poinformowała swoich użytkowników, że aplikacja o nazwie Xperia Lounge zostanie dezaktywowana z końcem sierpnia, czyli już za kilka dni. 

 

Z pewnością wiele osób czytając ten news zacznie się zastanawiać co to takiego Xperia Lounge. Jest to aplikacja, w której użytkownicy nowych produktów Xperia mieli nie tylko wieści ze świata Sony. Producent za pośrednictwem tej platformy organizował konkursy oraz wprowadzał nowe wersje systemu samej aplikacji. Nic dziwnego, że platforma nie cieszyła się zainteresowaniem, gdyż użytkownikom nie są potrzebne wieści ze świata Sony. Nie szukając jednak drugiego podłoża postawmy sprawę jasno. Sony oszczędza jeśli to możliwe, widzimy to nie tylko na bazie smartfonów.

Dezaktywacja aplikacji Xperia Lounge

Z japońskich telefonów znika coraz więcej aplikacji (np. Szkic), które prawdopodobnie będą niedługo uśmiercane. Utrzymanie takich aplikacji to spore koszty, a te w tym przypadku Sony nie są potrzebne. Zgodnie z informacją od Sony, aplikacja Xperia Lounge zostanie dezaktywowana z końcem sierpnia 2019 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *