Gadżety News

Snapchat Spectacles – okulary do Snapów

W Polsce dostępny jest gadżet, który pozwala na łatwe i szybkie nagrywanie snapów. Okulary pozwalają nagrywać zawsze i wszędzie bez potrzeby sięgania po naszego smartfona. Snapchat Spectacles to ciemne okulary z dwiema kamerkami, które pozwalają nagrywać 10-sekundowe filmy, a po naciśnięciu odpowiedniego przycisku automatycznie publikują je na Snapchacie.

 
Od klasycznego nagrywania telefonem, gadżet różni się tym, że nagrywany obraz jest w kształcie koła. Taki kadr pozwala na dowolne obracanie obrazu oraz na rozszerzanie, powiększanie i zmniejszanie perspektywy widocznego obrazu.
 
Obsługa urządzenia jest bardzo prosta i sprowadza się do naciśnięcia przycisku, który wywołuje nagrywanie 10-sekundowego Snapa. Ponowne naciśnięcie przycisku pozwala na wydłużenie filmiku do 20 lub 30 sekund. Dbając o prywatność innych osób okulary świecą podczas nagrywania, co pozwala informować otaczające nas osoby, że znajomi będą na Snapie.
 

dobreprogramy.pl

 
Snapy nagrane przez Spectacles są automatycznie zapisywane w Memories na Snapchacie. Film można od razu udostępnić lub zapisać w bibliotece i odpowiednio go edytować dodając naklejki, napisy czy efekty specjalne.
 
Dbając o modę użytkowników okulary można zakupić w trzech kolorach (czarny, czerwony oraz morski). Jakość nagrywanego obrazu odpowiada temu nagrywanego przez kamerki sportowe, które jednak nie posiadają możliwości snapowania. Urządzenie kompatybilne jest z telefonami iPhone minimum w wersji 5 oraz smartfonami z systemem Android 4.3 z BLE i Wi – Fi Direct. W zestawie za cenę 629,99 zł otrzymujemy etui na okulary z wbudowanym powerbankiem, który pozwoli na 4-krotne naładowanie okularów z dala od gniazda.
 
Źródło: msn.com 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *