Aktualizacje News

Smartfony z rodziny Galaxy A (2016) otrzymają Nougata

Samsung pracując nad najnowszym Galaxy S8 nie zapomina również o bieżących smartfonach w swoim portfolio. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że tegoroczne telefony Galaxy A (2016) otrzymają aktualizację do najnowszego Androida 7.0.

 

Aktualizacja smartfonów i tabletów to w dzisiejszych czasach bardzo ważna kwestia. Pamietajmy, że najnowszy system to nie tylko odświeżenie telefonu, czy dodanie nowych funkcji, to również usunięcie softwaerowych usterek, które wyraźnie dają się we znaki wielu klientom. Na arenie międzynarodowej wśród smartfonów niektórzy producenci zapowiedzieli już oficjalnie aktualizację do Androida 7.0 zwanego też popularnie Nougatem. Samsung niechcąc odstawać od konkurentów również uchylił rąbka tajemnicy. Pierwsza informacja wyszła od znanego portalu Sammobile.

fot. 7-themes.com
fot. 7-themes.com

Według tej zagranicznej strony Samsung już w drugim kwartale przyszłego roku ma udostępnić Nougata dla całej rodziny Galaxy A, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wielu klientów, którzy zakupili smartfony z aluminiowym akcentem. Także już niedługo telefony z tegorocznego albumu 2016 Galaxy A3, Galaxy A5, Galaxy A7, Galaxy A8, Galaxy A9 oraz Galaxy A9 Pro otrzymają kolejnego „słodkiego robocika”. Aktualnie wszystkie modele, które będą prezentowane powinny otrzymać już najnowszego Androida 7.0. Musimy też pamiętać, że na pierwszy „ogień” aktualizacji pójdą najpierw modele niebrandowane, bez softu operatora.

Źródło: Sammobile.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *