News Telefony

Smartfon Manta MSP96002 FORTO 1 z 6 – calowym wyświetlaczem

Nowoczesne smartfony to nie tylko popularne 5 calowce. Mamy przyjemność poznać telefon firmy Manta, o cal większy, który może nas zaskoczyć bogatą zawartością opakowania i nową funkcją MiraVision.

 

Polskich produktów na rynku RTV i AGD nie brakuje. Jesteśmy świadkami ogromnej konkurencji, która cały czas prezentuje swoje najnowsze produkty. Firma Manta wprowadziła na rynek smartfona, który może nam wiele zaprezentować dzięki wspaniałemu i przejrzystemu LCD (HD 1280x720px) o wielkości, aż 6 cali. Gdyby tego było mało model MSP96002 FORTO 1 otrzymał funkcję MiraVision. Nie da się ukryć, że tak duży ekran to rzadkość na rynku smartfonów. Wspomniana funkcja to technologia zwiększająca jakość obrazu, która zapewnia wynik w czasie rzeczywistym oraz ułatwia regulację obrazu. Dzieję się to dzięki specjalnym algorytmom MediaTek. Oprócz przejrzystego ekranu, możemy wybrać także tryb, który spowoduje, że nasz wzrok nie będzie się szybko męczył

Manta MSP96002 FORTO 1 / fot.prasowe

Urządzenie od polskiego producenta napędzane jest 4 rdzeniowym procesorem Quad Core, który zapewnia sprawne działanie wszystkich gier oraz aplikacji. Urządzenie wyposażone jest w 1GB pamięci RAM, dzięki czemu wszystkie funkcje działają płynnie, a telefon nie zacina się. Z kolei 8GB pamięci flash sprawi, że urządzenie pomieści nasze wszystkie ważne dane. Pamięć można rozszerzyć o 32GB poprzez kartę Micro SD, a popularna funkcja Dual SIM umożliwia korzystanie z dwóch numerów telefonów jednocześnie.

Model FORTO 1 posiada dwie kamery o rozdzielczości 5 MPix (przednia) i 8 MPix (tylna), które z powodzeniem zastąpią aparat fotograficzny. Dodatkowo otrzymujemy tutaj diodę doświetlającą, która ułatwi nam obsługę w trakcie wykonywania zdjęć. Całe urządzenie pracuje pod kontrolą Androida 5.1 i zasilane jest przez baterie o pojemności 2200 mAh. Dodatkowo otrzymujemy standardowe moduły łączności GPS i WiFi. To wszystko uatrakcyjnia nam bogato wyposażone akcesoria w zestawie wraz z zawartością: słuchawki, folia ochronna, silikonowe etui, ładowarka, ściereczka do ekranu oraz kabel USB. Urządzenie możemy zakupić w sklepach w kolorach złotym (G) oraz grafitowym (GR). Sugerowana cena detaliczna to 499 zł.

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *