News Operatorzy

Smart odkurzacze w ofercie Play

Tam gdzie jest popyt jest i podaż. Tę teorię doskonale rozumie sieć Play, która coraz częściej zaskakuje swoimi ofertami i pomysłami na rozwój firmy. Tym razem operator do sprzedaży wprowadził odkurzacze, które jako Smart „same posprzątają” nasze mieszkanie lub dom.

 
Pisząc tego newsa sam się zastanawiałem kiedy fioletowy operator przekroczył granice sprzedaży mobilny nietypowych smart urządzeń. Mieliśmy już drony, elektryczne hulajnogi, deski do jazdy, konsole, telewizory, a nawet elektryczne wagi. Do tego grona dołącza jeszcze „inteligentny” odkurzacz, ponieważ Play właśnie wprowadził do oferty nowe urządzenie firmy CARNEO, Smart Cleaner 770. Informację na blogu Play przekazał rzecznik prasowy, Marcin Gruszka, który jednocześnie bardzo fajnie podsumował działanie operatora.

„Ale my jesteśmy PLAY, więc to nie jest typowy sprzęt”

fot.blogplay.pl

Ponadto w ofercie Play pojawi się również nowy smartfon Allview X4 Soul Style z dual SIM. Jego przednia kamera ma aż 16 Mpix. Fani zdjęć selfie będą w siódmym niebie. Oczywiście te oraz inne informację znajdziecie bezpośrednio na stronie operatora lub w punktach sprzedaży.

Źródło: Blogplay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *