Motoryzacja News

ŠKODA najbardziej niezawodna na wyspach

Według rankingu przeprowadzanego przez ekspertów z firmy J.D. Power, czeska marka po raz drugi z rzędu zdobywa pierwsze miejsce jako najbardziej niezawodna w Wielkiej Brytanii. Znaczna przewaga nad konkurencją to nie jedyne osiągnięcie Skody, modele Fabia i Yeti osiągnęły najlepsze rezultaty w swoich kategoriach.

J.D. Power UK Vehicle Dependable Study – badanie niezawodności samochodów w Wielkiej Brytanii odbyło się już po raz drugi, a kwalifikowały się do niego pojazdy zarejestrowane w latach 2013-2015. Łącznie zebrano informacje od ponad 13 000 właścicieli z całego kraju. Mieli oni wymienić usterki swoich samochodów z ostatnich dwóch lat.

177 różnych typów problemów zostało wziętych pod uwagę i podzielonych na 8 kategorii: silnik i skrzynia biegów, nadwozie, doświadczenie prowadzenia, wyświetlacze i obsługa, pokładowe systemy rozrywki, siedzenia, klimatyzacja, kabina.

Skoda celebruje niezawodność w klasie mini (Fabia), a także wśród małych SUV-ów (Yeti). Model Octavia nie ma jednak powodów do wstydu – zajął drugie zaszczytne miejsce wśród kompaktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *