News Telefony

Lenovo Moto G4 i G4 Plus trafiły do sklepów

Lenovo oficjalnie ogłosiło dostępność nowych Moto G. W czwartej już serii bardzo popularnych słuchawek znajdziemy dwa modele – Moto G4 oraz G4 Plus.

 

Specyfikacja obydwóch, niemal bliźniaczych telefonów o wymiarach 154 x 77 x 9,8 mm i wadze 155 gram nie rzuca na kolana. Pod 5,5″ ekranem o rozdzielczości 1920×1080 px znajdziemy 2 GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, baterię 3000 mAh, moduł LTE, Wi-Fi, Bluetooth oraz slot dualSIM. Smartfony działają pod kontrolą systemu Android 6.0 Marshmallow. Selfie zrobimy sobie za pomocą przedniej kamerki o rozdzielczości 5 Mpix. Za obliczenia w modelu G4 odpowiada Snapdragon 615, zaś w wersji Plus – Snapdragon 617. Modele różnią się także rozdzielczością tylnego aparatu – w pierwszym wynosi ona 13 Mpix, zaś w drugim 16 Mpix. Na korzyść wersji Plus przemawia także obecność czytnika linii papilarnych.

fot.zdjęcia prasowe
fot.zdjęcia prasowe

Ceny, znane już od premiery, która miała miejsce kilka tygodni temu, zostały potwierdzone. Wynoszą one następująco 1199 zł dla modelu G4 i 1399 zł dla G4 Plus. Są one sugerowane i myślę, że szybko zejdą w dół (w x-kom można nabyć G4 już za 1099 zł).

fot.zdjęcia prasowe
fot.zdjęcia prasowe

Przy obecnych kwotach, jakie trzeba wyłożyć za nowe Moto, nie wróżę im sukcesu. O wiele taniej można kupić masę innych telefonów z podobną lub lepszą specyfikacją (Xperia Z3, Nexus 5X, Huawei P9 Lite, Honor 7, Samsung Galaxy A5, można wymieniać w nieskończoność). Aby G4 pojawił się chociaż w liście proponowanych urządzeń za konkretną kwotę to do cięcia ceny trzeba by chyba było użyć piły łańcuchowej.

Źródło: Motorola

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *