News

Sklepy PrestaShop – czy warto?

Sklepy PrestaShop należą do najpopularniejszych platform e-commerce. Są responsywne i dostosowane do obecnych trendów sprzedażowych. Jeśli więc potrzebujesz sklepu, który będzie pracował przez całą dobę i w każdym kraju, zgłoś się do nas.

Czym jest sklep internetowy PrestaShop?

PrestaShop jest profesjonalnym narzędziem przeznaczonym do budowy sklepu online i zarządzania sprzedażą. Należy do najpopularniejszych platform e-commerce, ponieważ wyróżnia się dużą ilością niezbędnych funkcji. Silnik PrestaShop jest wybierany do sklepów internetowych różnych branż, gdyż nie ma konieczności zatrudniania informatyka. Dzięki dostępnym modułom dostosujecie stronę do własnych potrzeb.

Pod adresem: https://coolbrand.pl/sklepy-internetowe/prestashop/ znajdą Państwo informacje oraz przykładowe realizacje. Moduł PrestaShop pozwala na zintegrowanie serwisu z systemami magazynowo- księgowymi i procesami zakupowymi. Sklep internetowy stworzony na platformie PrestaShop ma funkcję w pełni responsywnej witryny.

Dlaczego warto założyć sklep PrestaShop?

PrestaShop służy zarówno do budowy sklepu internetowego, jak i zarządzania sprzedażą produktów. To profesjonalne narzędzie e-commerce, wyróżnia się dużą liczbą niezbędnych funkcji. Jest niezwykle popularne dzięki swojej budowie modularnej. Oprogramowanie PrestaShop pozwala programistom na dowolną modyfikację kodu źródłowego, co oznacza, że mogą opracowywać i wdrażać potrzebne rozwiązania.

Jeśli potrzebujecie w pełni funkcjonalnego sklepu online, który zwiększa sprzedaż i dba o osiąganie zysków, nawet gdy odpoczywacie, zgłoście się do nas. Wasza strona będzie działała całą dobę i zaspokajała potrzeby polskich i zagranicznych odbiorców. Zadbamy także o standardy oraz wytyczne dotyczące optymalizacji strony, by zajmowała wysoką pozycję w wyszukiwarkach.

Jak sklepy internetowe PrestaShop prezentują oferty produktów?

Tworzenie sklepów internetowych wymaga odpowiedniej prezentacji produktów, by mieć przewagę nad konkurencją. W PrestaShop do tych celów służą tabelki grid, znajdujące się w panelu administracyjnym. Umożliwiają również filtrowanie artykułów. Każda pozycja posiada zdjęcia, ceny, ogólne informacje i szczegółowy opis.

Pomagamy Państwu w prowadzeniu sklepu internetowego, poprzez szkolenia z obsługi panelu zarządzania treścią CMS. Oferujemy pełne wsparcie i opiekę nad projektem, a w razie potrzeby także jego rozwój. Otrzymujecie Państwo konfigurację zabezpieczeń na docelowym serwerze, a certyfikat SSL stanowi zabezpieczenie sklepu PrestaShop. Nigdy nie pozostajecie sami z problemem.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *