Informacje Prasowe

Sieć Powermat zyskuje kolejne punkty

Powermat to innowacyjny system umożliwiający punkty ładowania bezprzewodowego w miejscach publicznych. Cały projekt opiera się na aplikacji mobilnej i technologii indukcji elektromagnetycznej.

Korzyści, jakie czerpią z tego pomysłu klienci to możliwość darmowego podładowania telefonu podczas porannej kawy, lunchu czy wizyty u kosmetyczki, jedyne, co należy posiadać to telefon z funkcją indukcyjnego ładowania. Poprzez aplikację mobilną zespół

fot.prasowe

Powermat Polska udostępnia specjalne promocje, zniżki czy atrakcyjne konkursy. Korzyści dla przedsiębiorców zdecydowanych na wejście w sieć Powermat są zaskakujące. Statystyki potwierdzają, że w obiektach klient spędza średnio 11 minut dłużej. Na mapie PowerSpotów dodano nowe miejsca są to: Gabinet Kosmetyki Lekarskiej Anny Drobny w Krakowie, Moja Kosmetyczka w śląskich Żorach. W możliwość oferowania punktów ładowania zdecydowała się również sieć pizzerni Fun Pizza w Katowicach i Bytomiu. Po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę powermatpolska.pl.

fot.prasowe

Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *