News Telefony

Samsung zaprezentował oficjalny zwiastun Galaxy Note 7

Samsung przygotowując się do nadchodzącej premiery swojego flagowego notesa postanowił uchylić rąbka tajemnicy i podzielił się z całym światem krótkim filmikiem zapowiadającym Samsunga Galaxy Note 7.

 

W ostatnich tygodniach tematami numer 1 w sieci są Pokemony i oczywiście nadchodząca premiera Samsunga Galaxy Note 7. Ilość przecieków na temat telefonu oraz podgrzanie atmosfery tuż przed premierą zaskakuje wielu z nas każdego dnia. Już dziś możemy powiedzieć, że Samsung w pewnym sensie „zabrał głos” w sprawie swojego najnowszego biznesowego flagowca. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun Galaxy Note 7, który pochodzi bezpośrednio od Samsunga. Króciutki filmik potwierdza dotychczasowe plotki o odblokowywaniu sprzętu przy pomocy odcisku palca lub wzoru, poprawionej przedniej kamerce i oczywiście wodoszczelności sprzętu, która w dzisiejszych czasach staje się być bardzo popularna. To co może zaskoczyć to wygląd urządzenia, który według filmu wskazuje na płaski ekran, a nie ten zakrzywiony jak spekulowały wcześniej portale technologiczne. Niewykluczone, że producent przygotował Note 7 w dwóch wersjach (zakrzywiony ekran i standardowy), a nie tak jak wcześniej wynikało z przecieków wskazując tylko na wersje z bocznymi krawędziami.

https://www.youtube.com/watch?v=dTWyapuLNdI&feature=youtu.be

Producent na filmie wyraźnie odlicza ilość modeli Note, ale jak wiemy z wersji graficznych zaproszenia na konferencje Unpacked 2016 będzie to oznaczenie modelu numerem 7. Przypomnijmy, że oficjalna premiera Samsunga Galaxy Note 7 będzie miała miejsce 2 sierpnia (w najbliższy wtorek) w Nowym Yorku.

Źródło: YouTube

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *