News Rozrywka

Samsung Smart Pack w zestawie z najnowszymi telewizorami

Współczesny telewizor to nie tylko urządzenie, które umożliwia nam dostęp do telewizji naziemnej, ale również stał się multimedialnym centrum rozrywki zapewniającym funkcjonalność na wysokim poziomie. Samsung, aby zachęcić nas do swoich produktów oferuje darmowy Samsung Smart Pack zapewniający dostęp do filmów i sportu.
 
Oferta dotyczy osób, które zamierzają kupić telewizory Samsung QLED TV, The Frame lub UHD (4K) pochodzące z linii produkcyjnej na 2017 r. W zależności od modelu Smart TV otrzymamy wielomiesięczny, bezpłatny dostęp do wybranych aplikacji filmowych VOD oraz sportowych, które pozwolą cieszyć się nam wysoką, jakością rozrywki zaraz po zakupie telewizora.
 

samsung.com

 
Samsung oferuje dwa pakiety:
 
*Elite Smart Pack – dostaniemy wybierając  telewizory z serii The Frame, QLED TV. Jest to najbogatszy pakiet oferujący bezpłatny dostęp do:
 
– HBO GO (3 miesiące),
 
– ELEVEN SPORTS (6 miesięcy),
 
– Filmom Live (6 miesięcy),
 
– ONET VoD.Pl (6 miesięcy),
 
– Player.Pl (6 miesięcy).
 
Z pakietu będą zadowoleni widzowie chcący oglądać najnowsze filmy i seriale czy też pełne emocji wydarzenia sportowe (ligii piłkarskie, siatkówka, Formuła I, itp.).
 
*Premium Smart Pack – z tego pakietu będą cieszyć się nabywcy modeli: UHD MU9002, MU8002, MU7002 oraz UHD z serii MU6000. Pakiet zapewnia bezpłatny, sześciomiesięczny dostęp do serwisów FilmBox Live i Player.pl.
 
samsung.com

 
Aktywacji pakietów dokonamy na oficjalnej stronie Samsunga rejestrując tam swój nowy produkt w czasie 14 dni od daty zakupu. Kody otrzymamy w wiadomości e-mail, gdzie znajdziemy dalszą instrukcje aktywacji. Promocja trwa od 1 lutego 2018 roku do 15 kwietnia 2018 roku lub do wyczerpania puli kodów.
 
Źródło: samsung.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *