Aktualizacje News Telefony

HUAWEI P20 z nowszym oprogramowaniem od modeli MATE 10

Huawei P20 to flagowiec chińczyków, który niedługo pojawi się na rynku. Według nieoficjalnych informacji będzie miał oprogramowanie lepsze, niż Mate 10. Czy tak naprawdę będzie?
 
Smartfon Mate 10 debiutował z Androidem 8.0 Oreo i nakładką EMUI 8.0. W P20 pojawić ma się uaktualniony software. Media pozyskały informacje do nowego firmware dla Huawei P20, który powstaje pod nazwą kodową Emily. Ma zadebiutować z oprogramowaniem EMUI 8.1 oraz Androidem 8.1 Oreo.
 
Smartfon Huawei P20 premierę ma zaplanowaną na koniec marca. Nie zostanie on jednak jeszcze pokazany na targach Mobile World Congress, które odbędą się pod koniec lutego w Barcelonie, na których będą pokazane nowe urządzenia mobilne oraz smartfony, takie jak np. Galaxy S9, który przygotowywany jest przez firmę Samsung.
 
Nie zostaje nam nic innego jak tylko czekać, czy zapowiadany Huawei P20 będzie naprawdę tak dobry jak go zapowiadają. Zagadką pozostaje również oprogramowanie telefonu, czy faktycznie będzie lepsze od Mate 10? Przekonamy się pod koniec marca!
 
Źródło: xda-developers.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *