News Telefony

Samsung potwierdza wygląd Galaxy S8 na filmiku promującym?

Medialne przecieki dotyczące najnowszych smartfonów często są tylko wizualizacją bądź cząstką informacji, które nie zawsze potwierdzają się w 100%. Co jednak, kiedy medialna plotka ma wiele wspólnego z obrazem od producenta zapowiadającym premierę urządzenia?

 

Podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie wielu klientów Samsunga było przekonanych, że koreański gigant uchyli rąbka tajemnicy i zdradzi kilka szczegółów dotyczących nadchodzącej premiery smartfona Galaxy S8. Niestety tak się nie stało, jedyne czego się dowiedzieliśmy to informacja kiedy możemy się spodziewać oficjalnie premiery flagowca. Samsung wpuścił również do internetu oficjalny filmik zapraszający na Galaxy Unpacked, które odbędzie się 29 marca w Nowym Yorku.

https://youtu.be/2iNTxLXO-Iw

Niestety i tam nie widać w całości flagowego smartfona, o którym w internecie jest już coraz więcej informacji, zdjęć, a także filmików przedstawiających rzekome urządzenie. Zdjęcie na oficjalnym renderze umieścił również Evan Blass, znany specjalista od medialnych przecieków. I chociaż prawdopodobieństwo zebranych dotychczas zdjęć oraz informacji jest niemalże pewne, to redakcja technologiczna.pl zauważyła coś, co w zupełności potwierdza wygląd Galaxy S8 i znajduje się to właśnie na oficjalnym filmiku od Samsunga. Jesteście ciekawi na co zwróciliśmy uwagę?

Po lewej stronie widzimy zdjęcie, które przedstawił w internecie @evleaks. Fotka potwierdza także inne przecieki. Natomiast po prawej stronie widzimy screen, który możemy również zobaczyć na oficjalnym filmiku dostępnym na kanale YouTube konta Samsunga. Ponadto, oprócz zdjęcia producent przedstawia nam ewolucję smartfona. Zwróćmy uwagę, że oba zdjęcia mają umiejscowione ramki w tym samym miejscu, z czego screen po prawej pochodzi bezpośrednio z filmu zapraszajacego na Galaxy Unpacked 2017. Czy faktycznie tak będzie wyglądał Samsung Galaxy S8, już niedługo się tego dowiemy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *