Gry News

IEM 2017: Podsumowanie czwartego dnia gry CS:GO

Finał CS:GO coraz bardziej się rozkręca. Przygotowany w Katowicach Intel Extreme Masters z dnia na dzień wyłania nam zwycięzców kolejnych etapów. Już jutro poznamy zwycięzcę IEM w CS:GO oraz laureata pucharu Polski i nagrody 150,000 dolarów.

 

Podczas kolejnego dnia na turnieju „kantera” poznaliśmy finalistów IEM, w którym do wygrania jest puchar i 150,000 dolarów. W pierwszym starciu równocześnie podczas dwóch rozgrywek spotkały się cztery teamy FaZe Clan, który pokonał brazylijskie Immortals oraz Astralis, które w derbach Dani pokonał drużynę Heroda. Trzeba przyznać, że emocji nie zabrakło w obu spotkaniach, które zakończyły się wynikiem 2:0 dla zwycięskich zespołów. Dla teamu FaZe jest to pierwszy turniej w zupełnie nowym składzie. Transfer Niko opłacił się całej drużynie.

fot.technologiczna.pl / Kuba Jędryka

Drużyna Astralis również prezentuje się z dobrej strony. Gracz Xyp9x został MVP (Most Valuable Player – najlepszy gracz) turnieju, więc Duńczycy mają się czym pochwalić jednocześnie prezentując, że tanio skóry nie sprzedadzą. Podczas czwartego dnia rozgrywek poznaliśmy również nową drużynę Izaka. Streamer już od wygranego turnieju w Szwecji zapowiadał powstanie drużyny, jednak dzisiaj dowiedzieliśmy się, że w jej składzie będzie trzech graczy z turnieju Asus Rog Community Challenge, a dwóch następnych zostanie przedstawionych niedługo, czyli jak się okazało na IEM 2017. W skład Izak Boars (nazwa drużyny) wchodzą:

-Sebastian „NEEX” Trela

-Daniel „Stomp” Plominski

-Kamil „Luliguzman” Pala

Menedżerem drużyny zostanie Łukasz „Prawus” Ganczewski, a głównym sponsorem firma Sprite. Jak będzie wyglądać gra nowego składu? Myślę, że o tym przekonamy się już niedługo. A już jutro poznamy zwycięzcę całego IEM oraz dodatkowo Pucharu Polski od cybersportu, gdzie w finale na małej scenie zmierzą się Pride z Pompa Teamem. Z pewnością będzie to emocjonujący dzień dla wszystkich fanów Counter Strike GO.

Źródło: Relacja z IEM

Autor: Kuba Jędryka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *