News

Samsung i patent na składane tablety

Urzędy patentowe często „zdradzają” nam najnowsze pomysły producentów. Tym razem do sieci przedostał się najnowszy pomysł Samsunga na składane tablety.

 

Koreański producent mimo ostatnich problemów z Galaxy Note 7 w dalszym ciągu pokazuje nam, że jest w formie. Wszystko wskazuje na to, że Samsung przygotowuje nową ofensywę na najnowszej generacji tablety, które nie tylko będą dopracowane, ale również będą posiadać składany ekran. Pomysł, który wpłyną do amerykańskiego urzędu patentowego na pierwszy rzut oka może nam przypominać już istniejące urządzenia na rynku od firmy Lenovo z rodziny Yoga. Jednak Samsung zawsze obiera swoją drogę długo przygotowując swoje produkty aby były niemalże doskonałe.

Samsung patenty 1

Zgodnie z powyższą grafiką widzimy, że tajemnicze urządzenie mogłoby się składać na różne sposoby. Dodatkowo do sprzętu możemy doczepić dołączoną klawiaturę, która w połączeniu z wyjmowalnym tabletem może przypominać typową hybrydę. Tego typu sprzęty w dzisiejszych czasach zaczynają być bardzo popularne i coraz więcej osób korzysta właśnie z takich małych notebooków.

Patent Samsung

W tym miejscu musimy pamiętać, że to na razie zastrzeganie patentów, a nie premiera. Nie wiemy dokładnie czy Samsung zaprezentuje nam takie urządzenia i czy będą dostępne w Polsce. Być może firma wiąże z tym patentem przyszłość swoich tabletów. Pamiętajmy, że Samsung od dłuższego czasu pracuje (tak wynika z plotek) nad składanym smartfonem, więc nie wykluczone, że i będzie do tego tablet.

Źródło: PatentlyApple

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *