News Telefony

Samsung Galaxy S8 ze zniżkami dla klientów Note 7?

Najnowszy komercyjny Galaxy S8 nie tylko zaskoczy klientów, ale również będzie pewną formą rekompensaty za Note 7. Czy Samsung skorzysta ze specjalnych zniżek aby przeprosić klientów?

 

Po ogromnej rynkowej wpadce ze swoim biznesowym flagowcem Samsung postanowił szybko znaleźć wyjście awaryjne w postaci przyspieszenia premiery Galaxy S8. Najnowsze przecieki donoszą, że komercyjnego flagowca możemy zobaczyć jeszcze przed targami w Barcelonie. Producent zdaje sobie sprawę, że aktualnie traci klientów ze względu na brak nowego smartfona na rynku. Tajemniczy Galaxy S8 to pewnego rodzaju ukojenie dla klientów oraz wypełnienie pustki w portfolio Samsunga. Jak donosi nam zagraniczny portal Korea Herald producent zastanawia się nad zniżkami dla wszystkich klientów, którzy zakupili wadliwego Note 7. Niestety nie znamy dokładnych szczegółów.

Samsung-Galaxy-Note-7

Taka forma zniżki dla wielu może okazać się kusząca. Warto przypomnieć, że producent w trakcie trwania drugiego już procesu zwrotów postanowił walczyć o klientów oferując im ciekawe i kuszące możliwości przy zwrocie Note 7. W Stanach Zjednoczonych każdy klient, który wymieni Note 7 na innego smartfona Samsunga (mowa oczywiście o S7 Edge) otrzyma nawet 100 dolarów. W Korei jest podobnie, gdzie użytkownicy otrzymują bon o wartości 30 tysięcy wonów (około 26 dolarów), a także jednorazowy upust na rachunek telefoniczny w wysokości 70 tysięcy wonów, pod warunkiem wyboru innego telefonu Samsung. Przy trwającym procesie zwrotów Samsung dwoi się i troi aby tylko zatrzymać klientów, którzy mogli zrazić się do koreańskiej marki.

Źródło: KoreaHerald

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *