Telefony

Samsung Galaxy S7 i Galaxy S7 edge w kolorze srebrny tylko w Orange

Paleta kolorystyczna flagowców Samsunga z rodziny Galaxy S7 i S7 Edge została rozszerzona o kolor srebrny, niestety nie każdy będzie mógł go mieć. Orange prezentuje nam srebrną nowość od Samsunga.

Sztandarowe telefony Samsunga w tym roku zaskoczyły nie tylko swoim urokiem, ale również zasobem specyfikacji i atutów od koreańskiego giganta. Rodzina Galaxy S7 i S7 Edge wyposażona jest w „gadżety” pochodzące od ich twórcy. Doskonała i zaawansowana technologia aparatu fotograficznego Dual Pixel wspaniale przekazuje obraz na wyświetlacz Super AMOLED wykonany ze szkła z efektem 3D i metalu. To wszystko pracuje na autorskich procesorach Samsunga nazwanych Exynos (w przypadku Europy to wersja Exynos 8890). Niewątpliwie te wszystkie „gadżety”, jak i same urządzenia są chlubą Samsunga.

Siódma generacja flagowców otrzymała również wodoszczelność i odporność na kurz mieszczące się w normie IP68. Urządzenia otrzymały możliwość szybkiego ładowania przewodowego i bezprzewodowego (w zestawie nie ma ładowarki bezprzewodowej). Hybrydowe gniazdo karty SIM pozwala na korzystanie z kart microSD o pojemności do 200 GB. Zalety takie piękne, a kolor tego srebrnego flagowca jeszcze piękniejszy i dostępny w tym tygodniu tylko w Orange Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *