Gadżety News

Nowe okulary VR od Allview

Na rynku mobilnym rośnie moda na wirtualne okulary VR. Rumuński producent smartfonów wprowadza do swojej oferty okulary Allview Visual VR, które łudząco przypominają produkty konkurentów takich jak Samsung, HTC, Google.

Okulary Visual VR firmy Allview to nowy produkt rumuńskiej firmy, która prężenie rozwija się na europejskim rynku. Waga tego urządzenia to 263 gramy, natomiast ich wymiary, według producenta, zostały „maksymalnie zredukowane w celu zapewnienia wygodnego użytkowania”. Wirtualne okulary są kompatybilne ze wszystkimi smartfonami posiadającymi wbudowany żyroskop oraz przekątną wyświetlacza od 4 do 6 cali. Nie da się ukryć, że producent wyróżnia się w tej kwestii od konkurencji udostępniając większe portfolio smartfonów, niż tylko flagowe modele jak to wygląda u konkurentów. Ostrość i odległość między soczewkami można regulować co pozwala Visual VR dostosowywać się do wymagań każdego ciekawskiego klienta. Współpraca pomiędzy Allview i FullDive pozwala na kontrolowanie menu telefonu tylko poprzez ruchy głowy, nie używając przycisków. Kąt widzenia jaki oferuje VR to 102°.

Visual VR /fot.Allview.pl
Visual VR /fot.Allview.pl

Za pomocą Visual VR doświadczymy niesamowitych doznań i poczujemy się niczym postacie z naszych ulubionych gier. Nowoczesne okulary przeniosą nas w świat technologi 3D gdzie mobilne kino zyska na wartości i to wszystko w naszym domu, w naszym fotelu! Jak informuje nas producent cena okularów to aż 149 zł w zamówieniu przedsprzedażowym, jednak gdybyśmy chcieli otrzymać ten „wirtualny” gadżet za darmo to wystarczy, że złożymy zamówienie na smartfon P8 Energy PRO lub X3 Soul PRO, a okukary dostaniemy gratis. Zamówienia zostaną zrealizowane w drugiej połowie Maja 2016r.

Źródło: Allview

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *