News Telefony

Samsung Galaxy Note 8 ma problem z baterią?

Samsung od rynkowej wpadki z Note 7 bacznie zwraca uwagę na wszystkie zgłoszenia z rynku dotyczące swoich flagowców. Po premierze modelu Galaxy Note 8 mogłoby się wydawać, że wybuchowy problem został w 100% usunięty. Niestety po dłuższym czasie od premiery niektórzy użytkownicy flagowego Notesa ósmej generacji skarżą się na zupełnie inne problemy.
 
Nie milką informację zza oceanu o problemach występujących w telefonach Samsung Galaxy Note 8. Wielu użytkowników donosi, że urządzenia po kompletnym rozładowaniu baterii do 0% nie chcą się włączyć. Usterka wydaje się być dość nietypowa, tym bardziej, że flagowiec już jakiś czas jest na rynku. Na ten moment problem występują głównie za granią, a dokładnie w Stanach Zjednoczonych. Jak donosi serwis Android Authority, wielu klientów twierdzi, że telefonu nie można naładować zarówno oryginalnymi ładowarkami, jak i zastępczymi.

fot.iFixit.com / Demontaż baterii w Samsung Galaxy Note 8

Ponadto znalazło się również kilku użytkowników modelu Galaxy S8 Plus, którzy zgłaszają podobne problemy. Usterka jest niepokojąca, tym bardziej, że Samsung z pewnością pamięta model Galaxy Note 7, który nie przyniósł zarobku. Na oficjalnym zagranicznym forum Samsunga moderatorzy radzą, aby zwrócić wadliwe urządzenia w celu rozwiązania pozytywnie reklamacji klienta. Takie działanie Samsunga to próba szybkiej weryfikacji problemu. W szczególności kiedy na horyzoncie mamy już bliską premierę smartfona Samsung Galaxy S9.
 
Źródło: Android Authority

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *