News

Samsung Galaxy Note 7 powróci na rynek w przyszłym roku?

Samsung mimo sporej ilości pracy, cały czas rozważa różne scenariusze dla swoich produktów. Wszystko na to wskazuje, że przyszłość Galaxy Note 7 nie została jeszcze przesądzona. Telefon być może obejrzy jeszcze półki sklepowe.

 

Samsung mimo globalnej wpadki nie składa broni i dalej pokazuje, że chce zawalczyć o swoich klientów. Oprócz tajemniczych prac nad najnowszymi flagowcami producent nie wyklucza również ponownej sprzedaży modelu Galaxy Note 7. Jak donosi portal theinvestor koreański gigant może wystawić wybuchowego smartfona do sprzedaży w wersji refurbished. Odnowione fabrycznie urządzenia mogą zostać wpuszczone do sprzedaży w różnych wyznaczonych do tego miejscach. Według zagranicznego portalu producent dokonałby naprawy urządzenia oraz dokładnych testów tak, aby tym razem bezpieczny Note 7 nadawał się do sprzedaży dla wszystkich chętnych klientów. Sprzedaż odnawianych fabrycznie urządzeń nie jest nowością na rynku, ponieważ już od jakiegoś czasu podobną praktykę stosuje firma Apple. Nie wiemy dokładnie gdzie odbyłaby się sprzedaż, jednak możemy przypuszczać, że będą to tylko rynki zagraniczne.

galaxy-note-7

Producent za pewne zdaje sobie sprawę, że wielu klientów mogło się zrazić do ich marki, a tym bardziej do modelu 7 generacji, jednak w tym przypadku warto podjąć ryzyko odzyskując chociaż część kosztów i co najważniejsze zaufania swoich klientów. Pamiętajmy, że niektórzy klienci chwalili sobie tego smartfona, który jest naprawdę dobrze wykonany, a jedynym minusem jest niestety wada baterii i następstwo samozapłonu.

Źródło: Theinvestor.co.kr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *