News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 otrzymuje certyfikat w Rosji. Wygląda na to, że zobaczymy go w Europie

Samsung Galaxy Note 7 to gratka dla wielu fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują na jego premierę. W sieci trafiliśmy na kolejny ślad zapowiedzianego urządzenia. Znaleziony dokument wskazuje, że już w te wakacje zobaczymy Note 7 w Rosji i kto wie, może w Polsce?

 

Na miesiąc przed premierą Samsunga Galaxy Note 7 mamy kolejny dowód na jego istnienie. Przed fachowcami od medialnych przecieków nic się nie ukryje. Na stronie jednego z rosyjskich portali pojawił się bardzo interesujący skan. Z dokumentu jasno wynika, że Koreańczycy starają się o wszelkiego rodzaju certyfikaty umożliwiające sprzedaż i dystrybucje Note 7. Ten nadany w Rosji jasno wskazuje, że telefony o kodowej nazwie SM-N930FD może po raz pierwszy od ostatniego Note 4 zawitać do Europy, w tym także do Polski.

fot.mobiltelefon.ru
fot.mobiltelefon.ru

Certyfikat nadano 29.06.2016r w Rosji, a termin premiery jest wyznaczony na 2 sierpnia. Samsung się spieszy tak aby wszystko przygotować na czas. Wcześniejsze plotki i obawy dotyczące braku dystrybucji na Europę wyglądają na nietrafione. Gdybym Samsung nie chciał pokazać Europie Note 7 to po co mu w takim razie certyfikat umożliwiający dystrybucje SM-N930FD w Rosji? Nowa sprzedaż, a co za tym idzie sukces są teraz bardzo potrzebne Koreańczykom w szczególności po spadku sprzedaży na Starym Kontynencie. Z udostępnionych informacji wynika, że telefon najprawdopodobniej będzie tylko i wyłącznie w wersji DualSim. Jednak na potwierdzenie tych wszystkich informacji musimy poczekać do oficjalnej premiery w Nowym Yorku.

Źródło: mobiltelefon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *