News Telefony

Samsung Galaxy Note 7 na pierwszym filmie w sieci

Samsunga Galaxy Note 7 do tej pory mogliśmy zobaczyć tylko na zdjęciach, a od wczoraj jest już na filmie. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia jakie dotychczas widzieliśmy potwierdzą się w każdym calu.

 

Im bliżej premiery Samsunga Galaxy Note 7 tym więcej w sieci przecieków i plotek dotyczących specyfikacji, czy samego wyglądu. Mieliśmy okazje już zobaczyć notesa na pierwszych „przeciekowych” zdjęciach, a dziś będziemy mieli możliwość ujrzeć je na filmie video. Brytyjski Mobile Fun opublikował w sieci na popularnym kanale youtube krótki film prezentujący zapowiadany model Samsunga. Podczas 26 sekundowego ujęcia widać, że wiele wcześniejszych plotek się potwierdzi, ponieważ obok na stole widzimy specjalne folie zabezpieczające ekran, które mają wycięcia między innymi na skaner tęczówki oka. Oglądając cały filmik możemy zaobserwować, że użytkownik najprawdopodobniej testuje smartfona po założeniu wspomnianej wyżej foli ochronnej. Oprócz tego widzimy bardzo płynne działanie smartfona oraz nakładki TouchWiz, która znana jest z innych modeli Samsunga.

Jedno jest pewne. Smartfon już od dłuższego czasu jest gotowy i czeka tylko na swoją premierę, która będzie miała miejsce 2 sierpnia w Nowym Yorku. Im bliżej tej daty dowiadujemy się coraz więcej o najnowszym flagowcu Koreańczyków. Przypomnijmy, że do Europy dawno nie zawitał oficjalnie żaden z nowoczesnych notesów. Według wcześniejszych informacji Samsung miał pewne obawy przed premierą Note w Europie ale wszystko wskazuje na to, że 7 generacja będzie dostępna nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale i również w Polsce około 15 sierpnia. To wszystko kwestia czasu.

Źródło: MobileFun

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *