News Telefony

Rozpoczęto przedsprzedaż UMi Super

Startuje przedsprzedaż ciekawego chińskiego smartfona, nazwanego UMi Super. Na rynek trafi kolejne wydajne urządzenie w stosunkowo niskiej cenie.

 

UMI Super jest to smartfon wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 pikseli). Za płynne działanie telefonu odpowiadać będzie ośmiordzeniowy procesor Helio P10, wspierany przez 4 GB pamięci RAM. Użytkownicy będą mogli skorzystać z 32 GB pamięci wewnętrznej, możliwej do rozszerzenia o 256 GB za pośrednictwem karty microSD.

Zgodnie z ostatnio panującą modą na instalowanie czytników linii papilarnych, UMi Super również otrzymał ten cud techniki. Według informacji producenta potrafi on rozpoznać odcisk palca w 0.1s. Oprócz możliwości odblokowania urządzenia z jego pomocą będzie można także zabezpieczyć konkretne aplikacje. Producenci w dalszym ciągu pracują i rozwijają technologie czytnika prezentując nam coraz ciekawsze rozwiązania.

Zdjęcia wykonamy 13 MP aparatem głównym od Panasonica z podwójną diodą LED, potrafiącym nagrywać filmy w rodzielczości Full HD przy 30 klatkach na sekundę. Przyzwoite selfie wykonamy za pomocą kamerki 5 MP.

To metalowe urządzenie będzie zasilane z niewymiennego akumulatora litowo-polimerowego firmy Sony o pojemnści 4000 mAh, który ma pozwolić nawet na 3 dni pracy. Za zarządzanie całością będzie odpowiedzialny system Android 6.0.

Smartfon został wyceniony na $249.99 (ok. 990 złotych). W trakcie przedsprzedaży na stronie producenta znajduje się kod, który po wykorzystaniu w sklepie Geekbuying obniży cenę urządzenia do $179.99 (ok. 715 złotych).

Źródło: UMI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *