AGD Gadżety News Recenzje

Recenzja lusterka z podświetleniem LED marki GOTIE

Czy może być jakaś technologia naszego odbicia w lustrze? Obraz może być zniekształcony, chudszy, grubszy… Ale to wszystko nic nowego. Czy jest coś nowego w podświetleniu LED? Też ją wszyscy znają. Lusterka do makijażu z podświetleniem też już nie są czymś „wow”. Ale mieliśmy okazję sprawdzić jak to działa w praktyce i czy takie lusterko jest warte kupna. Polska marka GOTIE słynie głównie z wyciskarek do soków i urządzeń do kuchni. Jednak seria „GOTIE beauty” pokazuje, że firma (tuż po zdrowych sokach) ma również inną propozycję dla urody.

„Lustereczko powiedz przecie, kto jest najpiękniejszy w świecie?”. Niestety lusterko nie opowiada… ale za to pięknie świeci gdy jest za ciemno! Oto cała technologia tego produktu. Miałam okazję testować jego przydatność przed ponad miesiąc. Wstaję bardzo wcześnie rano, więc złe oświetlenie bardzo mi przeszkadza w codziennym, porannym makijażu. Ponieważ moja osobista toaletka jest jeszcze „w proszku” możliwość wypróbowania takiej alternatywy była zbawienna.

Opakowanie i funkcje

Lusterko jest w zgrabnym, różowym kartoniku. Do lusterka wchodzą 3 baterie AA, których nie ma w zestawie, więc jeśli ktoś jest tak niecierpliwy jak ja, to polecam wcześniej uzbroić się w baterie zanim lusterko dotrze 😉 Samo lusterko wygląda całkiem zgrabnie, ma średnicę 13,5 cm i bardzo stabilną nóżkę.

Lusterko posiada wygodny przycisk, który uruchamia jego moc – staje się światłość. Jest także obrotowe, dzięki czemu z jednej strony mamy zwykłe lustro, a z drugiej mamy powiększenie x10!

Podsumowanie

Korzystając z lusterka codziennie rano zauważyłam tylko jeden minus takiego rozwiązania. Oślepianie się z rana nie jest fajne! Ale robienie makijażu po całkowitym rozbudzeniu się jest już całkiem ok 😉 Osobiście uważam, że do codziennego makijażu lusterko jest ciut za małe, jednak jako lusterko do zabrania ze sobą w podróż jest świetne! Jest lekkie, nie wielkie i w ostateczności może posłużyć jako lampka 😉

Jeśli szukasz coś nietypowego na prezent to zastanów się ile radości przyniesie taki gadżet. Cena nie jest wygórowana – ok. 50 zł a przydatność jest bardzo szeroka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *