News Telefony

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 7 w Dubaju

Do premiery Samsunga Galaxy Note 7 został niecały tydzień, a z dnia na dzień pojawiają się coraz to nowsze informacje. Wygląda na to, że producent nie dotrzyma tajemnicy do dna premiery. Właśnie dziś w Dubaju pojawiła się nieoficjalna przedsprzedaż tego wyczekiwanego smartfona.

 

Temperatura wokół Samsunga Galaxy Note 7 stale rośnie. Tym razem urosła w Dubaju gdzie jeden ze sklepów podał informacje, że rozpoczyna przedsprzedaż wyczekiwanego notesa 7 generacji. I chociaż Samsung zaplanował oficjalną premierę na 2 sierpnia to już teraz możemy powiedzieć, że o Note 7 wiemy niemalże wszystko. Warto zwrócić uwagę, że przedsprzedaż najbardziej oczekiwanego smartfona tego roku nie jest oficjalna, gdyż oferuje ją jeden z lokalnych sprzedawców bez oficjalnej premiery, która odbędzie się za niecały tydzień.

Samsung Galaxy Note 7 / fot.evleaks
Samsung Galaxy Note 7 / fot.evleaks

Sprzedawca z Dubaju od potencjalnych klientów, w momencie składania zamówienia oczekuje depozytu w wysokości 130 dolarów. Oczywiście zostanie on odliczony od oficjalnej ceny zakupu. Z niepotwierdzonych informacji (plotek) wiemy, że Samsung Galaxy Note 7 ma kosztować około 1006 dolarów co w przeliczeniu przy pomocy nowej funkcji Google’a daje około 3999 zł. Jednak oficjalną cenę poznamy dopiero po premierze urządzenia w Nowym Yorku. Przedsprzedaż urządzenia zostanie najprawdopodobniej zrealizowana dopiero po 15 sierpnia kiedy to telefony trafią do resslerów celem sprzedaży.

Źródło: GsmArena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *