News

Przecieki iPhone X – Apple już nie zaskoczy nas jutro

Jutro ma odbyć się konferencja w Cupertino, na której mają być przedstawione nowe produkty Apple między innymi wśród nowości ma znaleźć się nowy iPhone X. Procedury wewnętrznego bezpieczeństwa firmy zawiodły – dzisiaj już mamy oficjalne przecieki.

 
Bloger John Grubber, który specjalizuje się w sprzęcie Apple jednoznacznie określił: ,,jestem pewien, że nie był to błąd, lecz celowe, złośliwe działanie wrogo nastawionego pracownika Apple. Ten kto to zrobił, musi być teraz najmniej popularną osobą, w Cupertino. Ten wyciek zepsuł więcej niespodzianek niż jakiekolwiek inny wyciek w historii Apple”. 
 
Nowości w wycieku
 
-Portrait Lighting – funkcja przetwarzania zdjęć z kamery Apple. Ma zostać rozszerzona o kilka przydatnych efektów uzyskiwanych dotychczas tylko na lustrzankach. Wszystko wskazuje, że nowe tryby oświetlenia będą kryły się pod nazwami: Contour Light, Natural Light, Stage Light, Light Mono i Studio Light.
 
-Nowy iOS wniesie również nowe tryby nagrywania video:

  • 1080p HD @ 240 fps 480 MB z 1080p HD @ 240 fps
  • 4K @ 24 fps (Footer) 270 MB z 4K @ 24 fps (styl filmowy) (HEVC Footer) 135 MB z 4K at 24 fps (styl filmowy)
  • 4K @ 60 fps (Footer) 450 MB z 4K @ 60 fps (wyższa rozdzielczość, wygładzenie) (HEVC Footer) 400 MB z 4K @ 60 fps

 
-Nowy wyświetlacz wykonany w technologii OLED w iPhone ma posiadać funkcję True Tone Display czyli narzędzie służące do regulacji balansu bieli. Spodziewać się możemy również rozdzielczości 1125×2436 pikseli.
 
-Jak już wiemy nowy iPhone ma zostać pozbawiony czytnika linii papilarnych zamiast tego ma zostać wyposażony w Face ID (dawniej Pearl ID), który dzięki biometrycznym rozwiązaniom ma skanować naszą twarz w trójwymiarze.
 
-Nowy iPhone X ma zostać pozbawiony przycisku HOME – zastąpić ma go dynamiczny obszar u spodu każdej aplikacji.
 
-Wprowadzono również tryb ratunkowy SOS uruchamiany dzięki odpowiedniej kombinacji klawiszy na telefonie.
 
-Przycisk zasilania, który jednocześnie służy do blokowania telefonu również zyskał dodatkową funkcję – po dwukrotnym naciśnięciu ma zostać aktywowana obsługa płatności Apple Pay. Inne sekwencje mają dotyczyć uruchamiania Face ID czy ustawienia dostępności.
 

dobreprogramy.pl

 
-Pojawiło się również kilka nowych tapet w klimacie retro lub dodatkowe emoji w komunikatorze iMessage.
 
dobreprogramy.pl

 
-Dodatkowe elementu interfejsu dla Apple Watcha wskazują, że ma nastąpić wprowadzenie modelu z modemem LTE, dodano obsługę bezprzewodowych słuchawek AirPods oraz przesunięto diodę ładowania baterii na front obudowy.
 
dobreprogramy.pl

 
Firma Apple jednak oficjalnie nie odniosła się do tego wycieku, wiemy jednak, że trwa wewnętrzne śledztwo kto ujawnił tak wrażliwe dane. Teraz jedynie możemy czekać na potwierdzenie opisanych wyżej nowości.
 
Źródło: msn.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *