AGD News

Propozycja dla każdego – nowa generacja odkurzaczy Bosch

Marka Bosch jest gotowa na wyzwania nowej etykiety energetycznej. Dzięki innowacyjnym silnikom, szczelnemu systemowi przepływu powietrza oraz wysokoefektywnym akcesoriom odkurzacze nie potrzebują dużej mocy, by sprzątać szybko i skutecznie.

 

Żadnych kompromisów

Odkurzanie nie należy do najbardziej lubianych obowiązków domowych. Dlatego warto sięgnąć po rozwiązania, które pozwalają zaoszczędzić przeznaczany na nie czas. Jednym z przykładowych jest udoskonalona technologia QuattroPower System, w którą wyposażone są odkurzacze Bosch nowej generacji. Zapewnia ona wysoką skuteczność odkurzania przy mniejszym zużyciu energii, dzięki optymalizacji czterech istotnych elementów urządzenia.

Bosch BGL45500

Wśród nich znalazł się bardziej wydajny silnik, nowo zaprojektowane akcesoria, w tym wydajna ssawko-szczotka oraz innowacyjny worek G ALL. Zastosowane rozwiązania pozwalają nie tylko na oszczędność czasu, ale i efektywne odkurzanie wszystkich powierzchni.

Mistrzowska klasa 4A

Utrzymywanie idealnego stanu czystości w domu, w którym mieszkają osoby z alergiami na kurz to trudne zadanie. Sprzątanie odbywa się często, a do tego musi być w pełni higieniczne. W takiej sytuacji pomocny może być odkurzacz workowy Bosch BGL45500 o doskonałych parametrach we wszystkich czterech klasach etykiety.

Bosch BGL45500

Kurz jest zbierany w pełni z każdej powierzchni, nawet tak trudnej jak dywany. Czyste powietrze podczas odkurzania zapewniają specjalnie zaprojektowane worki G ALL szczelnie izolujące kurz w ich wnętrzu oraz zmywalny filtr HEPA H13, który zatrzymuje ponad 99,95% wszystkich zanieczyszczeń.

A plus ekologia

Osoby mieszkające w kawalerkach czy na przestrzeni o niewielkim metrażu nie dysponują dużą ilością miejsca na przechowywanie. Z myślą o nich powstał odkurzacz Bosch BGL3ECO11 zapewniający pełną skuteczność w poręcznym formacie.

Ekonomiczne odkurzanie gwarantują klasa efektywności energetycznej A+ oraz pojemne worki na kurz, których wymiana będzie potrzebna znacznie rzadziej. Odkurzacz wyposażono dodatkowo w niezwykle wytrzymały wąż ze specjalnie zaprojektowanego splotu.

Kup i zyskaj

Odkurzacze Bosch są objęte promocją zwrotu kwoty równej wartości VAT do 30 listopada br. Wybierz swojego idealnego pomocnika spośród ponad 30 modeli biorących udział w akcji i zgłoś jego zakup listem poleconym lub na stronie internetowej. Regulamin akcji oraz pełna lista modeli dostępne są na: www.bosch-home.pl.
 
Źródło: Informacja prasowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *