News Operatorzy

Powstanie nowy wirtualny operator w Polsce

Rynek sieci komórkowych z dnia na dzień rośnie w siłę. Oprócz wielkiej czwórki tzn. Orange, T-mobile, Plus i Play mamy jeszcze kilku innych wirtualnych graczy, którzy wykorzystują infrastrukturę wielkiej czwórki. Wygląda na to, że właśnie powstanie jeszcze jeden za sprawą sieci Play oraz UPC.

 
Nie da się ukryć, że sieć Play w ostatnim czasie wyróżnia się na rynku. Ten drugi operator w Polsce po wkroczeniu na giełdę coraz prężniej rozwija swoje usługi. Firma P4 właśnie podpisała umowę o wzajemnej współpracy z UPC na mocy, której Play zaoferuje UPC Polska hurtowy dostęp do usług telekomunikacyjnych pozwalający UPC na świadczenie swoim klientom usług mobilnych, jako wirtualny operator MVNO.
 
– Współpraca z UPC jest kontynuacją strategii PLAY skutecznego docierania do nowych segmentów klientów poprzez współpracę z wirtualnymi operatorami, zwłaszcza operatorami telewizji kablowej, dla których usługi mobilne są naturalnym uzupełnieniem ich dotychczasowej oferty pakietowejpowiedział Jørgen Bang-Jensen, prezes PLAY.

– Partnerstwo UPC Polska z PLAY to kolejny krok w realizacji strategii zwiększania mobilności naszych usług, pozwalającej naszym klientom na coraz swobodniejszy dostęp do najwyższej jakości telewizji cyfrowej i nieograniczonego, najszybszego internetu
powiedział Frans-Willem de Kloet, CEO UPC Polska.

fot.mvnoblog.com

Działanie fioletowego operatora pokazuje silny rozwój firmy P4. Czy nowa współpraca z UPC przyniesie Play kolejne sukcesy? Tego dowiemy się już niedługo.
 
Źródło: Blogplay.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *